White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

Byl jsem ještě malé miminko, když se u nás v Pískové Lhotě objevily dvě, vlastně tři, osoby.  Nějak moc se ke mě měly. Bylo to příjemné nechat se hladit a muchlovat. Večer odjely a já si zase hrál s maminkou Brayou a bratříčkem a sestřičkami. Pak se mí sourozenci začali ztrácet. Jeden po druhém někam odjížděli. A jedno pondělí se zase objevily ty dvě potrhlé ženské, nasadily mi na krk něco divného. Prý je to obojek. Vyfotil jsem se ještě s mamkou a ony si mě posadily do auta. Protože jsem nevěděl kam jedu, snažil jsem se tu bílou krabici, co tak zvláštně vrčela, rozkousat, ožužlat a pak jsem usnul.  Probudil jsem se až ve Zlíně na Zálešné. Čekali tam ještě tři chlapi a něco velkého bílého a štěkalo to. Byl jsem po té dlouhé cestě unavený, tak jsem se stulil do klubíčka a spal. Ráno jsem šel na průzkum a snažil jsem se očurat všechno co šlo.
To velké bílé mě naprosto ignorovalo, ale protože to taky štěkalo, tak by to teoreticky mohl být můj spojenec. Od toho rána (1.7.2008) jsem začal pracovat na ochočení si obyvatel domečku a psa Bípa.


Moc se mi to nedaří. Částečně ochočení jsou, ale není to pořád podle mého gusta, tak spolu občas bojujeme.

Jestli si totiž myslí, že budu úplně vzorně vychované štěně a pak pes, tak se totálně spletli. Čestné kelpiácké!

 
Děkujeme za vaši návštěvu.