White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

Žil jsem si tady dobře. Všechno se točilo kolem mě. Chodil jsem na cvičák. Tam tvrdili, že jsem velmi šikovný, ale jako správný Pan Pes, jsem si stavěl hlavu, aby to neměli tak jednoduché a vážili si mě. Bylo mi krásně. Paničku jsem měl sám pro sebe.  Ale pak se to začalo kazit. Mluvili o stěněti. O žádném jsem nevěděl, tak jsem čekal co se z toho vyvine. No a vyvinulo. 30.června. To datum si zapamatuju na vždycky. V noci se mi panička s Kačkou (její dcera) vrátily, no a dovlekly mi do domečku něco černého, malého, ukňučeného a troufalého. Chtělo si to hrát. Nevšímal jsem si toho a myslel jsem si, že když  TO  budu ignorovat, tak  TO  odnesou pryč. Nestalo se. Tak se s tím poděsem učím žít, bydlet, jíst a spát. Naštěstí jsou na něj přísnější než na mě. Dlabanec dostávám první, první se vítám a dokonce mi nebrání, když je nutno toho přistěhovalce trošku zpacifikovat. Ale už je to lepší. Naučili jsme se tu spolu bydlet. Dokonce mu půjčuju hračky, ale létající talíř ne. Naštěstí ho to nebaví. Neví co je sranda.
A představte si, asi jsem se zbláznil. Já, Pan Pes Bíp, si toho darebu hlídám. Nedovolím aby mu někdo ubližoval. Dokonce jsem se kvůli němu porval i s kamarády.  Občas si dáme i pusinky a tulíme se k sobě, či spolu lítáme, ale pak mu dám najevo, kdo tady tomu šéfuje.
A úplně super je, když jdu ven s paničkou nebo Kačkou, Davčou či Petrem. Sami, jenom ve dvou. To si to vychutnávám.

 
Děkujeme za vaši návštěvu.