White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

Máme doma, ...

... aneb co dokáží média

Nevím zda-li tento příspěvek patří do kategorie - Můj život s kelpií nebo Můj život se staršími občankami nebo Co všechno dokáží média.

Ale od začátku. Jdeme si dneska k večeru venčit, nikde nikdo, tak si kluci běhají po břehu místního veletoku. Prostě idylka. Do  této idylické situace se najednou ozve hysterický křik: "Puma, na druhém břehu je puma!!  Viděla jsem ji v televizi a v ZOO!!  Puma, pomóc, puma!!"  Starší dáma stála na protější straně řeky a křičela, jako kdyby hořelo. Samozřejmě jsem se nenápadně rozhlídla, kde se co děje, měla jsem tam přece své dva psí miláčky. A paní mě opět svým řemem upozorňovala, ať okamžitě uteču, je tam přece ta puma, které žere cosi bílého a mohla by eventuelně sežrat i mě.
Dopadlo to báječně. Paní zavolala policejní hlídku, ta se přijela podívat na pumu. Puma právě přibíhala na zapísknutí, byla podrbána za ouškama a dostala kolečko salámu. Její oběť samozřejmě taky. Aby jí to nebylo líto.

A pro vysvětlení těm méně chápavým:  divoká puma = černá kelpie Céca, oběť = bílý voříšek Bíp lítající s Cécou. A ta paní? Tu opravdu neznám.

P.S. Jenom malý dotaz do Pískové Lhoty. Jano prosím tě, co to vlastně Braya porodila?  


Žádné komentáře
 
Děkujeme za vaši návštěvu.