White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

ZÁŘÍ 2008

19.9.- ověřeno, zdokumentováno. 14,6kg a 46,5cm.

15.9. - přidala jsem na rajče a do galerie Bípovy fotky. Kamarádka fotila JackCecila  na web a Bípeček lítal s talířem. Protože talíř je jeho velkou láskou, neodolala jsem a pár jeho fotek bez jeho vědomí zveřejnila. Snad mě za to nekousne :o)
V Jackově galerii jsou taky fotky (aby mu nebylo líto.) Trošku jsme zase povyrostli. :-)

12.9. -  opět začínáme k velké radosti všech chodit na cvičák.

3. - 9.9. jsme vzali hafany na dovolenou k moři. Dojeli jsme do Chorvatska, na ostrov Krk do městečka Baška a kempu Zablače. Našli jsme tam hodnou paní z Nymburka, která pronajímá vybavené karavany a měla náhodou jeden volný. Kluci byli spokojeni, moře se jim líbilo i když naše "miminko" se pokoušelo poprvé vlny zahnat s obrovským štěkotem zpět do moře. Nepovedlo se mu to, což později samozřejmě ocenil. Kemp byl velmi dobře vybaven, dokonce v něm fungovala i sprcha pro pejsky. Na lidskou pláž pejskové nesměli, ale měli vzadu za obydlenými prostory pláž vlastní. Vše zdokumentováno. :-) Byl to "neupravený" kus pobřeží, kde byla díky kamenům spousta přírodních zákoutí a každý hafan mohl mít plážičku vlastní. Jediná nevýhoda naší dovolené byla ta, že kluci vytvořili záchrannou brigádu a velmi pečlivě trénovali na záchranářskou soutěž O nejrychleji zachráněného a pak utopeného. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že by vyhráli. Do vody jsem se pak odvážila už jenom po kotníky. Svou záchranářskou misi dovedli k dokonalosti tím, že jeden se mnou plaval a druhý ho mohutně povzbuzoval ze břehu.
Paní domácí nám poradila, kam se s pejskem smí do restaurací a kam ne. Proto jsme byli ušetřeni konfliktů. A pejsci byli tudíž všude vítáni.
Že se jim tam líbilo, svědčí i to, že cestu zpět téměř celou prospali. Svůj názor na dovolenou popsali v rubrice Můj život.  Fotky jsou opět na rajčeti

 
Děkujeme za vaši návštěvu.