White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

Trénink se záchranáři

         Od začátku co mám Cécu, jsem chtěla vyzkoušet záchranářský výcvik. A to se nám taky dnes podařilo. Iveta s Renatou zorganizovaly záchranářský vycvik. Obě jsou členkami záchranné brigády, tak jsou opravdu kompetentními osobami. Sešli jsme se v počtu 4 lidí a 6 psů a šli vyhledávat do opuštěného půldomku. Překvapením pro kluky byla i  jejich kamarádka Annie. Pro nás to bylo jedno překvapení za druhým. Napřed holky vyzkoušely, zda-li mají Bíp a Cecil vůbec o takovou činnost zájem. A hlavně taky jsou-li pamlskoví nebo hračkoví. Kokinka nazabrala, ale disk u Bípa a balonek u Cécy byly to pravé. Vždycky se jedna někam uklidila a kluci ji museli najít, vyštěkat a pak dostali svou hračku. Bíp byl šikovný, hned pochopil o co jde a štěkání na povel mu taky problémy neděla. Co zvládal Bíp díky svému věku a šikovnosti, nahrazoval Céca razancí, zájmem, rychlostí a svou ztřeštěností. Starší psi už hledali figuranty dva. Takže jsem se dostala i já do pozice figuranta a seděla schovaná v "koupelně" ve vaně a čekala jestli mě Ricky a fenka NO najdou. Našli fenčka dostala po vyštěkání piškotky a Ricky se se mnou za odměnu tahal o balonek.
         Kluci byli čím dál nadšenější a dokonce získali od výcvikářek pochvalu a pozvání na další výcvik. Děkujeme Ivetě Matzenauerové a Renatě Ingrové za výcvik a Radkovi Poláškovi za získání nádherného místa pro výcvik.

        Na začátku července budeme držet tlapičky Ivetě a Rickymu, kteří jedou na mistrovství světa IPOR do Rumunska, aby dopadli co nejlíp. Držte se!!

Žádné komentáře
 
Děkujeme za vaši návštěvu.