White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

Setkání kelpií - Pávov

Sobotní ráno 10.1. jsme se s klukama naskládali do našeho bílého košťátka zn. Š Felicia a vyrazili směr Jihlava - Pávov, s mezipřistáním v Brně.
V Brně jsme přibrzdili u Martiny a proběhlo první společné venčení. Céca si a Affi si hned padli do noty a rozhodli se, že se budou venčit sólo.  Po příjezdu do Pávova nás už čekala Martina s Ar a nasměrovala do motorestu, kde už bylo osazenstvo jak dvounohé, tak čtyřnohé.
I začali jsme schůzovat, jestli to co se usneslo bude k lepšímu či ne, nebudu komentovat.

Ale když po skončení vyrazila tlupa lidí a psů na společné venčení a focení, bylo to velmi zajímavé a budili jsme pozornost u místního osazenstva. Ale psi byli z tolika kamarádů a volnosti nadšeni a využívali ji jak to jen šlo.
Našli jsme úžasnou louku, vhodnou na focení našich miláčků i jali shánět pravé i falešné kelpie dohromady.Fotky se vydařily - důkazy jsou na rajčeti a my se začali pomalu rozcházet a někteří z nás se ubírali k domovu.


Největším kladem celé akce bylo, že moje bílé ustrašené psisko, které občas po někom vyjelo preventivně, absolvovalo celou akci bez náhubku a dokonce lítalo s ostatními a bez jediného konfliktu. Asi mu došlo, jaké je to štěstí, že má doma "magora" jenom jednoho.

My co  jsme tuto akci pojali i jako výlet, jsme odjeli k Martině, Ivanovi a jejich úžasným dětem. Bípeček s Cécou si Ar a Neff okamžitě porozumněli a dokonce ani v  mrazech nevyžadovali ubytování v teple, nýbrž studenou zahradu, ale s holkama. Aspoň jsme měli čas si povykládat, protože tři psi a jedna fenka v jedné místnosti by bylo moc i na flegmatika. V neděli jsme vyrazili na procházku s Ar, Neff, Affi a Berrym.  Bípeček se okamžitě zamiloval do krásné šarplaninky a naprosto ignoroval ostatní osazenstvo. Po obědě jsme opět obsadili košťátko a uháněli přes Brno k domovu.                                                                                   

Děkujeme Martině s Affi a Berrym za milou společnost a rodině Kalábové za poskytnutý azyl a perfektní  servis.

Žádné komentáře
 
Děkujeme za vaši návštěvu.