White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

NOVÝ KAMARÁD

Přes naše stránky jsme objevili slečnu, která má ráda kelpie. Slovo dalo slovo - spíš ICQ dalo ICQ a tak jsme dneska dopoledne naskákali do auta a vyrazili směr Vsetín. Na parkovišti nás už čekala Monika a její kamarád Denýsek.


Kluci se za neustálého vrčení a ňafání jali seznamovat. Protože byli na vodítkách a měli košíky, působilo to velmi hrozivě. Ale v momentě, kdy byli vypuštěni do volné přírody, se rivalita změnila v kamarádství a celé pole bylo jejich. Bohužel mé znalosti fotografování jsou na nulové hodnotě, tak se ze spousty fotek dalo vybrat jen pár. Dokonce se i nějakým omylem či záhadou podařilo několik videí.
Kluci strávili celé dopoledne lítáním po poli a objevováním nových věcí.  A my jsme si popovídaly nejen o kelpiích, ale i o psech, zkouškách, a ...

Obrovským kladem bylo, že se náš vrčoun a rváč Bípeček neporval a kromě pár zavrčení, si dokonce se zbylými dvěma loupežníky i hrál.Nevím jak Monika s Denýskem, ale my jsme byli nadšeni, ale slibily jsme si, že návštěvu zopakujeme.


A takto jsme dopadli po návratu. Jediný Bípeček spinkal ve svém pelíšku. Hezky, vzorně a hlavně pohodlně.
 
Děkujeme za vaši návštěvu.