White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

MVP BRNO DUOCACIB 7.- 8.2.2009

     Opět jsem byla přesvědčena, holky děkuji za vaši trpělivost a přesvědčivost, abych poslala přihlášku na výstavu do Brna. JackCecil dosáhl právě v den konání vástavy devíti měsíců, tudíž postoupil do třídy mladých.
     V sobotu ráno jsem naložila Cécu, výstavní doplňky - kokina a vystavovačku, cestou jsme vyzvedli morální doprovod v podobě dvou kamarádek a jezevčíků Eframa a Friga a vydali se na cestu do Brna. U kruhu nás už čekala Marcela s Hamunou, Emilem a Axou.  Naši miláčci se rozhodli, že mají-li se vystavovat, budou nejkrášnější, když budou ohlodaní samou láskou až na kost. Pak přiběhla ještě Martina s Ar a Karel s přítelkyní a Čokíí a talismanem pudlíkem. Jsme zatím nejmladší, takže jsme šli do kruhu první. Je to úžasný pocit, zvlášť když pan rozhodčí neumí ani slovo česky a vy vůbec netušíte, co vlastně po vás chce.  Odběhali jsme si svoje a pak začal vykládat něco o nějakém CAJCovi. Podle radosti Emy a Lenky a ostatních jsem pochopila, že to asi bude dobré.  Po nás vlítl do kruhu krasavec Emil a odešel s CACem a CACIBem.  A fenky? Hamunka - CAJC a Čokí v mladých, Arrogance CAC a Ar - CAC a CACIB. Nejkrásnějším psem plemene se stala Hamu. Omedailovali jsme Cecánka a vrhli se do víru nakupovaní, ať z té výstavy mají něco i ti, co museli zůstat doma. A odolejte lákavým nabídkám na pejskovská kokika, zvlášť když to malé a milé vedle vás, tak nevinně koulí očkama. Takže jsme propásli i společné focení a odjeli domů.
     Neděle se dá charakterizovat slovy z Knoflíkové války: "... kdybysem to býval věděl, tak bysem tam býval byl nechodil."  Ráno jsme naložili dalšího živého maskota - neteř Terku a vydali se cestovat a vystavovat za obrovského lijáku. Naštěstí na nás čekalo jedno parkovací místečko hned u brány.  Pan rozhodčí byl tentokrát z Rumunska a budil na první pohled respekt. Opět jsme vyrazili jako první a zase CAJC.  Emil - CAC, CACIB, BOB a pak kelpinkovské dámy - Aff - VN1 a Best Puppy, Čokí & Big Chocolade z Lodice VD, Hamuna - CAJC, Arrogance - CAC, CACIB a Ar V1.
     V lijáku jsme nepohrdli krytou restarurací, teplým jídlem a kávou. Terezka apoň viděla své oblíbené německé ovčáky.  A v dešti rychle domů, opět obtěžkáni dobrotami.
Tady jsou posudky z obou dnů..


 
Děkujeme za vaši návštěvu.