White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

23.5.2009 TRÉNINK V PASENÍ BUDIŠOV

        Na stránkách paní Kynclové jsem se dočetla, že opět pořádá tréninky v pasení. Protože jsme u ní v Budišově už byli, nelenila jsem a přihlásila nás.  Ale tentokrát jsme nejeli sami, ale vnutili se do auta naší kamarádce Annie a jejímu páníčkovi. Annie jela poprvé, tak to byla její velká premiéra. A musím říci, že byla velmi šikovná a rychle pochopila o co jde. Celou dobu všechno pečlivě sledovala a pak pracovala jakoby už někdy u oveček byla.
       Céca se sice tvářil jako starý mazák, ale netušil, že jsem si vzala k srdci slova pana Koška a napřed s ním potrénovala poslušnost. Byl z toho hodně nešťastný a snažil se, jak je v jeho povaze vymyslet, jak všechno obejít. Nakonec ale pochopil, že jiná cesta neexistuje. Když se zklidnil, tak jsem si vlezla do košáru já a jeho nutila, aby pracoval venku. Takový podraz nečekal ani ve svých nejčernějších snech a snažil se když ne přeskočit, tak aspoň podhrabat. Jeho elán by měli ukazovat veřejně. Když Cécův smutek a neštěstí dosáhlo vrcholu, pustily jsme ho dovnitř. U oveček ho chytil opět záchvat pracovitosti a musely jsme ho s paní Kynclovou hodně krotit. Druhé kolo bylo lepší a i když se snažil vysvětlit, že je jich na pořádnou práci málo, tak se pak choval slušně a vzorně. Dokonce vydržel i odložení a začal na povel zalehávat. I tak máme co pilovat a cvičit. A co si o sobotě myslí Cecil? Čtěte.

P.S.: zato v neděli na obranách to byla ostuda a katastrofa.

Fotky nemáme, ale časem dám drze odkaz na cizí stránky, kde fotky budou. Samozřejmě s jejich svolením.

     
Děkujeme za vaši návštěvu.