White & Black

Dobrý den. Jsme dva pejskovští kluci. Bíp - bílý kříženec a Black Jack - černá australská kelpie. Snad se vám naše stránky budou líbit.

17.11.2009 - agi trénink ve Valašském Meziříčí

            Co udělat, když nesmíte běhat a pouze opatrně došlapovat? No přece přihlásit se na agility trénink. Je na rovině a aspoň se procvičí nebo nacvičí vysílačky.

            Tak jsme odjeli ( kluci, Lucka a Mia a moje maličkost ) za ostatnímu do Valašského Meziříčí  trénovat. Jednoznačně super lidé a super den. Mile mě  řekvapili i ti dva miláčkové. Tři tunely za sebou a nějaká ta skokovka k tomu, co víc si mohou přát. Víc zatím nezvládnu. Vypadalo to, že soutěží mezi sebou nejen o nejrychlejší čas, ale také o to, který z nich to zvládne nejprecizněji. Nemusela jsem se skoro vůbec hýbat a  na povel tunel mi stačilo jenom pomyslet. Dokonce Céca zvládal i odložení před překážkami a nerozhodily ho ani psí slečny. Že by pochopil kdo mu to vlastně velí?

            Lucce a Mii se taky dařilo. Jsou i přes mládí obou dvou perfektně sehrané a Mia při cvičení nikoho jiného než Lucinku nevnímá. Věřte mi, že obě mladé slečny nás jednou určitě příjemně překvapí.

            Díky Ivetě za skvělý trénink a lidem z Meziříčí  za azyl a společnost. Důkazy o našem řádění.

 

 

 

 

 

 


Žádné komentáře
 
Děkujeme za vaši návštěvu.